tibbisuluk.com - Sülük tedavisi

Orjinal Görünüm: Diş eti çekilmesi ayak ve tırnak mantarı
Şu Anda Kısıtlanmış Görüntüleme Modundasınız. Orjinal Görünüm için, Buraya Tıklayın
Ben sülükle tedavi hakkında yeni yeni bilgi sahibi olan sitenize yeni üye olmuş birisiyim.Sülüklerin faydasına inan ancak daha önce sülüklerle tanışmayan birisi olarak cesaret edip bende sülüklerle gelen iyileşmeleretanık olmak istiyorum.Mamtar ve diş eti çekilmelerinde uygulamanın nasıl olduğu hakkında bilgi sahibi form üyelerinden beni bilgilendirmelerini rica etmekteyim.Diş eti çekilmelri için sülükleri ağız içinde diş etşeri üzerine naıl yerleştirebiliriz tırnak mantarında nasıl bir uygulama yapılabilir tecrübelerinizden faydalanmak isterim Smile

nbrc Yazılan:
Ben sülükle tedavi hakkında yeni yeni bilgi sahibi olan sitenize yeni üye olmuş birisiyim.Sülüklerin faydasına inan ancak daha önce sülüklerle tanışmayan birisi olarak cesaret edip bende sülüklerle gelen iyileşmeleretanık olmak istiyorum.Mamtar ve diş eti çekilmelerinde uygulamanın nasıl olduğu hakkında bilgi sahibi form üyelerinden beni bilgilendirmelerini rica etmekteyim.Diş eti çekilmelri için sülükleri ağız içinde diş etşeri üzerine naıl yerleştirebiliriz tırnak mantarında nasıl bir uygulama yapılabilir tecrübelerinizden faydalanmak isterim Smile

Öncelikle forumumza hoşgeldiniz Big Grin :Mantar tedavisine uygulamak çok kolaydır mantarlı bölgenin çevresine uygulanır. Tabii her hastalığın tedavisinde ki gibi öncelikle bel bölgesi ( kuyruk sokumu) ve karaciğerden uygulamanızda büyük fayda vardır. Diş eti çekimelerine gelince yüz üzerinde dişlerin geldiği hizadan ve ağız içinde diş etinin üstüne uygulanır. Bu uygulamayı yaparken bir başkasından yardım almanızı ve dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Acil şifalar..

bahattin Yazılan:

nbrc Yazılan:

Öncelikle forumumza hoşgeldiniz Big Grin :Mantar tedavisine uygulamak çok kolaydır mantarlı bölgenin çevresine uygulanır. Tabii her hastalığın tedavisinde ki gibi öncelikle bel bölgesi ( kuyruk sokumu) ve karaciğerden uygulamanızda büyük fayda vardır. Diş eti çekimelerine gelince yüz üzerinde dişlerin geldiği hizadan ve ağız içinde diş etinin üstüne uygulanır. Bu uygulamayı yaparken bir başkasından yardım almanızı ve dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Acil şifalar..

beni bilgilendirdiğiniz için teşekkürler ancak bu kuyruk sokumu ve karaciğer olayını biraz açabilirmisiniz.neden özellikle oralar.ve diş eti uygulamasında oluşabilecek olumsuzluklar nelerdir. sülük tedavilerinin yaş ilede ilgisi varmı aceba.Annemde ki varis problemi için böyle bir uygulama yapmak istesek nasıl bir yol izlememiz gerekir çok teşekkürler .Shy
Kuyruk sokumu bir çok damarın ve ve sinirin birleştiği bir noktadır. Bu noktaya terapistler çakra derler. Alman bir doktorun dediğine göre bel bölgesinden uygulanan bir seans sülük bir avuç lokal etki eden ilacı içmekle aynı şeydir. bu bütün vücudunuza etkili olacağı için tavsiye edilir yani.Karaciğerin üzerinden uygulamanın nedeni ise kullandığınız ilacların toksik etkilerini ve karacigerde biriken toksiklerin çok çabuk atılmasını sağlamaktır. İltihapların temizlenmesine yardımcı olur. Sağlıklı insanlarda aşlailgili bir sorun yok ama yaşlıların çoğu düzenli olarak bir antikuagulan (aspirin coraspirin,heparşn gibi..) ilaçlar kullanır. Uygulamadan önce bunların kesilmesi gerekir.. Umarım sorunuzu cevaplaya bilmişimdir.
Diş eti çekilmesi sülük tedavisi video görüntülenemiyor. Bi sorunmu var acaba?

sargoz Yazılan:
Diş eti çekilmesi sülük tedavisi video görüntülenemiyor. Bi sorunmu var acaba?

sargoz videolar düzgün çalışıyor sizin pc bi sorun olabilir gerekli video oynatıcılar eksik olabilir.
http://get.adobe.com/flashplayer/ yükle dene istersen

Bendede diş eti çekilmesi vardı bu hastalıkla çok uğraştım sonunda Damla Sakızlı Diş Macununu keşvettim 3 hafta sonra etki gösterdi önerim günde 2 kere bu macunla fırçalamanız bir çok marka var istediğinizi alabilirsiniz.
Etkili olmasının nedenini araştırdım konu damla sakızının antiseptik etkisinden kaynaklanıyormuş bunda dolayı bakterileri yok ediyor

asliuzun Yazılan:
Bendede diş eti çekilmesi vardı bu hastalıkla çok uğraştım sonunda Damla Sakızlı Diş Macununu keşvettim 3 hafta sonra etki gösterdi önerim günde 2 kere bu macunla fırçalamanız bir çok marka var istediğinizi alabilirsiniz.
Etkili olmasının nedenini araştırdım konu damla sakızının antiseptik etkisinden kaynaklanıyormuş bunda dolayı bakterileri yok ediyor

Diş eti çekilmesi ve diş rahatsızlıklarında sülük tedavisinden çok iyi sonuçlar alınmaktadır.

Sülük tedavisiyle birlikte Bee Propolis Extract kullanmanızı öneririm.

Bee Propolis Extract diş macununa 2 yada 3 damla damlatıp dişlerinizi günde 3 defa fırçalayın. 2 ila 3 hafta içerisinde farkı göreceksiniz.

Sayfalar: 1 2
Referans URL