tibbisuluk.com - Sülük tedavisi

Orjinal Görünüm: tedavi sonrası kaşıntı ve şişlikler
Şu Anda Kısıtlanmış Görüntüleme Modundasınız. Orjinal Görünüm için, Buraya Tıklayın
uzun zamandır ara ara sülük tedavisi uyguluyorum(romatoit artrit için),pazardan temin ettiğim de oldu ama sonradan sizin sitenizden getirttim.her ikisinde de tedavi sonrası dayanılmaz kaşıntı ,şişlik ve kızarıklık oluyor. kanı durdurmuyorum ,doğru uyguladığımı düşünüyorum,sadece kendime değil yakınlarıma da yardımcı oluyorumSmile ama bu kaşıntıdan bıktık hepimiz de...önlemek için bir yöntem var mı acaba?
Big Grin geçmiş olsun bu hepimizin derdi. Hafif bi şişlik normaldir ama büyükse alerjikte olabilir. Bir alerji kremi kullanmanız gerekir. Kaşıntı için ise Batikon Tentürdüyot gibi ilaçları sürebilir yada bol tuzlu sürebilirsiniz oldukça yararını görürsünüz. Acil şifalar dilerim

melek Yazılan:
uzun zamandır ara ara sülük tedavisi uyguluyorum(romatoit artrit için),pazardan temin ettiğim de oldu ama sonradan sizin sitenizden getirttim.her ikisinde de tedavi sonrası dayanılmaz kaşıntı ,şişlik ve kızarıklık oluyor. kanı durdurmuyorum ,doğru uyguladığımı düşünüyorum,sadece kendime değil yakınlarıma da yardımcı oluyorumSmile ama bu kaşıntıdan bıktık hepimiz de...önlemek için bir yöntem var mı acaba?

Uygulamadan sonra kanamayı durdurmaman gereliyor zaten. Kanamayı durdurusan morarma yapıyor haberin olsun ...
Tuzlu su çok iyi geliyor kaşıntı için...Smile

sağ bacağımın varisli olan arka eklem bölgesine 4 adet sülük uyguladım. üzerine değil, zaten onlar tutacakları yerleri bildiklerinden varise yakın yerlerden tuttular. Ancak sonrasında tuttukları yerlerin çevresinde aşırı bir morarma oldu. kaşıntı zaten normal, ona dayanabiliyorum ama bu morarmaya karşı doğal bir öneriniz var mı?
ayrıca kanamayı durdurmadım, 1 güne yakın kanamasına izin verdim.
sülükle tedavi yöntemlerini net üzerinden öğrenmeye çalıştım.ben de alopesi areata var.3.seanstayım ama lef bezlerinde şişmeler oldu .devam etme konusunda kararsızım .bu konuda deneyimler var sa paylaşımlara ulaşmak isterim hoşcakalın.

almora Yazılan:
sülükle tedavi yöntemlerini net üzerinden öğrenmeye çalıştım.ben de alopesi areata var.3.seanstayım ama lef bezlerinde şişmeler oldu .devam etme konusunda kararsızım .bu konuda deneyimler var sa paylaşımlara ulaşmak isterim hoşcakalın.

Sülüğü pazaryerlerinden aldıysanız. Enfeksiyon kapma ihtimaliniz yüksek...

Sülüğü ısırdığı bölgeden bıraktırmaya çalıştınızmı?

pazardan alınıp uygulanan sülükler annemde aşırı kaşıntı yapmıştı. bu sefer sorunsuz atlattık rahatız. sülüklerin steril olması önemliymiş meğer.
Referans URL