Cevapla  Konu Gönder 
evde kendim uygulayabilirmiyim
Yazar Mesaj
erhan2007
Junior Member
**

Grup Registered
Durum: Çevrimdışı
evde kendim uygulayabilirmiyim

Siteye yeni üye oldum,eşim konuya daha vakıf,ayağındaki varis nedeniyle dışarıda bulduğu bir adreste kendisine sülük tedavisi yaptırdı,açıkçası başlarda ben konuya fazla sıcak bakmıyordum,konuyu biraz araştırıp,sitede de konuyu incelediğimde gerçekten şifalı bir uygulama olduğunu öğrendim,bende önemli bir rahatsızlık yok ama kanımda trigliserid ve kollestrol oranı biraz yüksek çıkmakta biraz kilo fazlam var (boy 180 kilo 100) bu nedenle kanımı akıcı tutmak daha fazla önem taşımakta bu ve diğer faydaları nedeniyle genel şifa kazanımı için evde uygulama yapabilirmiyim başlangıçta hangi bölgede kaç adet uygulamam yeterli olur teşekkürlerimle.

İkinci sorum uygulama sonrası günlük aktivitede o gün için biraz dinlenme payı olması gerekir gibi geliyor haklımıyım

03-15-2011 11:26 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
kerem
Member

Grup Registered
Durum: Çevrimdışı
RE: evde kendim uygulayabilirmiyim

erhan2007 Yazılan:
Siteye yeni üye oldum,eşim konuya daha vakıf,ayağındaki varis nedeniyle dışarıda bulduğu bir adreste kendisine sülük tedavisi yaptırdı,açıkçası başlarda ben konuya fazla sıcak bakmıyordum,konuyu biraz araştırıp,sitede de konuyu incelediğimde gerçekten şifalı bir uygulama olduğunu öğrendim,bende önemli bir rahatsızlık yok ama kanımda trigliserid ve kollestrol oranı biraz yüksek çıkmakta biraz kilo fazlam var (boy 180 kilo 100) bu nedenle kanımı akıcı tutmak daha fazla önem taşımakta bu ve diğer faydaları nedeniyle genel şifa kazanımı için evde uygulama yapabilirmiyim başlangıçta hangi bölgede kaç adet uygulamam yeterli olur teşekkürlerimle.

İkinci sorum uygulama sonrası günlük aktivitede o gün için biraz dinlenme payı olması gerekir gibi geliyor haklımıyım

tibbisuluk.com müşteri hizmetlerini arayın onlar size uygula noktaları konusunda yardımcı olurlar.
0 232 880 40 40

Şifa Allah'dan Sülükler ise Vesile

Su Ürünleri Mühendisi
03-17-2011 03:18 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Cevapla  Konu Gönder 

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Sülüğü evde kullanırken nelere dikkat etmem gerekir? expl0s1ve 1 9,170 05-15-2010 10:49 PM
Son Mesaj: gizem

Yazdırılabilir Bir Sürümü Görüntüle
Bu Konuyu Bir Arkadaşına Gönder
Bu Konuya Üye Ol | Bu Konuyu Favorilerime Ekle