Cevapla  Konu Gönder 
damar tıkanıklığı
Yazar Mesaj
CÜNEYT BOMBOM
Junior Member
**

Grup Registered
Durum: Çevrimdışı
damar tıkanıklığı

iyi günler .sağ üst baldırımda damar tıkanıklığı var yaklaşık 10 cm lik bir bölge.cerrahpaşa ünlü prof.larına gittim ameliyat dendi.yaşım 37 ve her akşam bu olay olmadan önce 2 km yaklaşık koşardım.bu olaydan beri bırakın koşmayı 300-400 metre zor yürüyorum.sitenizi inceledim.bu arada değişik değişik ilaçlar kullandım damarım açılsın faydası olsun diye..

en sonunda son çare size başvurdum .24 adet sülük aldım.2 seans taptım kendi başıma .1.seansı sağ bacağıma damar tıkanıklığı olduğu bölgeye yaptım .2.seansı belime ve kuyruk sokumu bölgeme yaptım...

şunları öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim..

1-uygulamaları doğru bölgelere mi yapıyorum bana resimli ya da detaylı uygulanacak bölgeleri gösteren bir mail ya da bilgi verirmisiniz?

2-kaç seans ta sonuç alabilirim ?

3-arada 5-6 gün bırakarak yapıyorum uygun mu ya da iki seans arası ne kadar olmalı ?

4.bu son seans tan sonra sanki hafif bir yorgunluk halsizlik var kan seviye mi nasıl yükseltebilirim bunun için tavsiyeniz var mı? malum çalışmak zorundayız ertesi gü işe geliyoruz ve kanama 24 saat sürüyor?

5-her senasta 6 sülük kullanıyorum bunun minimum sayısı maxımum sayısı nedir benim için uygun mu bu sayı?

lütfen cevap bekşliyorum.gerçekten sabır gerektiren bir olay.bu yaptıklarım zorlukların boşa gitmemesini isityorum .teşekkür ederim

09-21-2011 10:47 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
CÜNEYT BOMBOM
Junior Member
**

Grup Registered
RE: damar tıkanıklığı

saolun çok yardımcı olsun bilginileriniz için çok faydalı bir forum 10 gün oldu cevap yok .

09-28-2011 04:49 PM
Hirudoterapi
Member

Grup Registered
RE: damar tıkanıklığı

Uygulama noktalarını tibbisuluk.com isteye bilirisin.
Uygulama 12 seans
Uygulama seans aralıkları 3 ila 7 gündür.
Kanama 3 ila 24 saat arasında sürebilir. Normal bir durumdur. Kan degerlerinizde düşme olmaması için sülük tedeavisi ile birlikte BEE PROPOLİS® Extract kullanmanızı öneririm.
Uygulamada 8 ila 12 adet arasında sülük kullanılmaktadır.

Umarım yardımcı olmuşumdur.

Sülük tedavisi : Latince ismi ile (Hirudoterapi)

Bilim Adamları Sülük tedavisi ile birlikte BEE PROPOLİS® kullanmanızı önermektedir.

10-28-2011 09:41 AM
Cevapla  Konu Gönder 

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Kalp ve damar hastalıklarına sülük tedavisi Admin 13 40,553 07-30-2011 11:35 AM
Son Mesaj: Hirudoterapi

Yazdırılabilir Bir Sürümü Görüntüle
Bu Konuyu Bir Arkadaşına Gönder
Bu Konuya Üye Ol | Bu Konuyu Favorilerime Ekle