Cevapla  Konu Gönder 
Sayfa (3): « İlk < Geri 1 2 [3] Son »
Glokom (göz tansiyonu) Hastalığım İçin Kullandım Aldığım Sonuçları Paylaşmak İstedim
Yazar Mesaj
mehmet83
Junior Member
**

Grup Registered
Durum: Çevrimdışı
RE: Glokom (göz tansiyonu) Hastalığım İçin Kullandım Aldığım Sonuçları Paylaşmak İstedim

Yani sülük tedavisini kesin çözüm diye duymuştum. Tedavi edemediği zamanlar oluyormu

12-20-2010 08:41 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
kafkas_77
Junior Member
**

Grup Registered
RE: Glokom (göz tansiyonu) Hastalığım İçin Kullandım Aldığım Sonuçları Paylaşmak İstedim

merhaba. iki yıldır göz tansiyonu hastasıyım. ve buna bağlı gözde kanlanma ,kaşıntı ,ışığa karşı kamaşma gibi rahatsızlıklardan dertliyim.kullandığım damlalar sadece tansiyonun yükselmesini önlüyor diğer rahatsızlıklara bi çare olmuyor. sülük tedavisini bugün öğrendim ve umutlandım. bu uygulamanın nasıl yapılacağı konusunda lütfen ayrıntılı bilgi verin bana. kendim evde yapabilirmiyim ? gözün nerelerine uygulamam gerek? sülüklerin vücut üzerinde nekadar durması gerek
? ve uygulamadan sonra iz kalıyor mu?

12-26-2010 10:05 AM
mehmet83
Junior Member
**

Grup Registered

Arkadaşım bende bu dertten muzaribim. Sülük tedavisine başladım 4. seans bitti. Şükür gözde kanlanma kızarıklık yok denecek kadar azaldı. Ama henüz tansiyon ışığa ve güneşe hassasiyetimde bi etki yok. bunu galiba 12 civarında seansla halledebiliolar. Ben burdan deneyimli arkadaşlara sesleniyorum lütfen bize daha fazla bilgi verin burda.

12-26-2010 03:14 PM
gizem
Member

Grup Registered

mehmet83 Yazılan:
Arkadaşım bende bu dertten muzaribim. Sülük tedavisine başladım 4. seans bitti. Şükür gözde kanlanma kızarıklık yok denecek kadar azaldı. Ama henüz tansiyon ışığa ve güneşe hassasiyetimde bi etki yok. bunu galiba 12 civarında seansla halledebiliolar. Ben burdan deneyimli arkadaşlara sesleniyorum lütfen bize daha fazla bilgi verin burda.

12 seans ve üstü olaması lazım diye biliyorum.
Aksatmadan sülük tedavisini uygulamanı öneririm

12-28-2010 03:35 PM
mehmet83
Junior Member
**

Grup Registered

Arkadaşlar ben bugün 2 şakak 2 kulak arkası 3 sülükte boyuna uyguladım ama fazla durmadılar şakaklardakiler yaklaşık 15 dk durdular. Bende 2 tane daha kodum ama fazla şişmedi hiçbiri. oysa doktorda yaptırdığımda enjektörle deliyordu önce ve sülükler bayağı bi şişiyorlardı. Benim sorum bu sülüklerin nekadar emmeleri gerekiyor nekadar şişmeleri lazım. bende fazla emmediler yoksa boşuna uygulamak istemiyorum. acaba daha fazlamı sülük uygulasam?

01-07-2011 08:51 PM
Hirudoterapist
Member

Grup Registered

mehmet83 Yazılan:
Arkadaşlar ben bugün 2 şakak 2 kulak arkası 3 sülükte boyuna uyguladım ama fazla durmadılar şakaklardakiler yaklaşık 15 dk durdular. Bende 2 tane daha kodum ama fazla şişmedi hiçbiri. oysa doktorda yaptırdığımda enjektörle deliyordu önce ve sülükler bayağı bi şişiyorlardı. Benim sorum bu sülüklerin nekadar emmeleri gerekiyor nekadar şişmeleri lazım. bende fazla emmediler yoksa boşuna uygulamak istemiyorum. acaba daha fazlamı sülük uygulasam?

Her iki kulak arkası: 2 tane
Şakaklar: 2 tane
Ense: 4 ila 6 adet asında

Sülükler emdiği kanla tedavi gerçekleşmez. Emdiği kanla ölçüm yapılmaz.
Sülükler sizin kanınızı emerken sizin vücudunuza salğıladıkları emzimlerle tedavi gerçekleşir.

01-25-2011 05:29 PM
banucan
Unregistered

acil sifalar tum herkese

01-12-2013 07:39 PM
Alıntı Yaparak Cevapla
ZAFER24
Junior Member
**

Grup Registered

Kesinlikle tavsiye ediyorum 8-10 seans yaptırdım sülük tedavisi ve gidip göz filmi(oct) çektirdim doktor sinir harabiyeti tamamıyle düzelmiş dedi...Allaha şükür mutlaka deneyin arkadaşlar.

12-18-2013 03:43 PM
Sayfa (3): « İlk < Geri 1 2 [3] Son »
Cevapla  Konu Gönder 

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Migren İçin Kullandım Aldığım Sonuçlar bakan 4 16,666 02-24-2010 11:57 PM
Son Mesaj: seheryeli
  Glokom - Göz tansiyonu için sülük tedavisi video - Sülükle tedavi gizem 1 25,790 03-12-2009 01:16 PM
Son Mesaj: gizem
Shy Sırt ve göğüste iltihaplı sivilceler bezeler için kullandım. istanbul82 2 16,525 02-18-2009 08:04 AM
Son Mesaj: KafkasKartali

Yazdırılabilir Bir Sürümü Görüntüle
Bu Konuyu Bir Arkadaşına Gönder
Bu Konuya Üye Ol | Bu Konuyu Favorilerime Ekle