Cevapla  Konu Gönder 
Varis tedavisi
Yazar Mesaj
tuba658
Junior Member
**

Grup Registered
Durum: Çevrimdışı
Varis tedavisi

Merabalar.. Benim varislerle başım dertte bi arkadaşım bana sülük koymamı önerdi.. Bende cesaret edip bunu yaptım ama kanamam yaklasık 13 saat aralıklarla ayaga kalktıgımda devam etti. Ben sülüğü yeniden yapmayı düşünüyorum faydasını gördüm ama ben bunu yaptıgımda tekrardan bu kanama sorunuyla karsılasıcam diye korkuyorum.Acaba yaptıgımda yeniden böle bi sorunla karsılasır mıyım. Beni bilgilendirirseniz sevinirim.. Şimdiden teşekkür ederim.
(2. sülüğü baska bi yere koydum ama yapışmadı, ilk sülüğün actıgı yere gitti. burdan emdi kanı.. Acaba sorun 2sininde aynı yerden emmesinden mi kaynaklanıyo)

06-20-2008 05:23 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Hirudoterapi
Member

Grup Registered
RE: varis

tuba658 Yazılan:
Merabalar.. Benim varislerle başım dertte bi arkadaşım bana sülük koymamı önerdi.. Bende cesaret edip bunu yaptım ama kanamam yaklasık 13 saat aralıklarla ayaga kalktıgımda devam etti. Ben sülüğü yeniden yapmayı düşünüyorum faydasını gördüm ama ben bunu yaptıgımda tekrardan bu kanama sorunuyla karsılasıcam diye korkuyorum.Acaba yaptıgımda yeniden böle bi sorunla karsılasır mıyım. Beni bilgilendirirseniz sevinirim.. Şimdiden teşekkür ederim.
(2. sülüğü baska bi yere koydum ama yapışmadı, ilk sülüğün actıgı yere gitti. burdan emdi kanı.. Acaba sorun 2sininde aynı yerden emmesinden mi kaynaklanıyo)

Merhaba

Varis tedavisinde Tıbbi Sülüklerin yeri başlıgı altında
Konuyla ilgili olarak forumda bilgi mevcuttur.
Burdan yararlana bilirsiniz. http://forum.tibbisuluk.com/showthread.php?tid=52

3 ila 24 saat kanama olması normal bir durumdur.
Acil şifalar,

Sülük tedavisi : Latince ismi ile (Hirudoterapi)

Bilim Adamları Sülük tedavisi ile birlikte BEE PROPOLİS® kullanmanızı önermektedir.

06-21-2008 09:49 AM
hollandali
Junior Member
**

Grup Registered
RE: Varis tedavisi

suluk kullandiktan sonra bol pamukla tampon yapin ve kesinlikle ilk 8 saat cikarmayin daha sonra daha kucuk ama mutlaka tekrar tampan uygulayin sonraki gun uzerine sadece yarabandi kapamak yeterli gelecektir 3 uncu gun uzerini acin 4 gun sonrada hemen hemen hic bir iz kalmaz

01-24-2013 03:19 AM
Cevapla  Konu Gönder 

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Tıbbi Sülük tedavisi hangi hastalıklar için kullanılmaktadır. Admin 39 404,842 11-26-2013 05:06 PM
Son Mesaj: ykiriktas
  istanbulda nerede steril sülük tedavisi göz icin yapabilirim ? rico 1 18,411 03-29-2011 11:16 AM
Son Mesaj: kerem
  Diyabetik ayak sülük tedavisi foto Hirudoterapist 0 22,108 03-23-2011 06:09 PM
Son Mesaj: Hirudoterapist
  Sülük tedavisi ödül getirdi! gizem 0 11,903 01-04-2011 01:22 PM
Son Mesaj: gizem
  Almayadaki klinikte Sülük tedavisi uygulaması video Hirudoterapist 2 26,516 08-06-2009 01:25 PM
Son Mesaj: angel

Yazdırılabilir Bir Sürümü Görüntüle
Bu Konuyu Bir Arkadaşına Gönder
Bu Konuya Üye Ol | Bu Konuyu Favorilerime Ekle